| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii vor sex si fetele `dragoste`? pentru ca ei sunt nesimtiti si golani?winking si ele nu vor? baietilor probabil le place si lor nu, asa-i?

4 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Ce e sexul si ce e dragostea? aproape nicio diferenta. doar ca la sex nu se pune chiar problema de iubire. insa...si fetele fac sex, desi numesc asta "dragoste". ele pun mai mult sentiment. dar asta nu inseamna ca baietii (unii) nu ar fi tandri si nu ar iubi.si nu ar face si ei dragoste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si fetele vor sex, doar ca nu afirma asta sa nu fie etichetate ca si curve.

| papusica987 a răspuns:

Nu doar baietii vor sex.problema e ca ei vor sex din prima, iar fetele pun dragostea pe primul loc, mai intai arati ca iubesti si apoi treceti la lucruri mai serioase.

| Волк a răspuns:

In primul rind fiindca barbatul ghindeste cu latura creerului dreapta ( adica rationala) dar fetele cu latura stinga ( cea sentimentala),, asta e dovedit de stiinta,, dar nu e pe asta
in al doilea rind fiindca baetii au hormoni care nu le dau pace, si apropo e in moda ca te traga la sex
Dar fetele majoritatea toate vor sex
doar toate considera ca daca o sa refuze sau mai stiu eu ce
atunci o sa fie mai greu de cucerit sau nu o sa o considere nimeni o curva
( asta este mintalitetul oamenilor de patra inca ) asa ca o as treaca multa vreme pina o sa se schimbe modul de ghindire