| nastita a întrebat:

De ce barbatii se masturbeaza stiind ca au pe cineva alaturi?

4 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Pai de obicei nu isi imagineaza ca sunt cu femeia de servici, ei au alaturi pe pamela anderson ...motiv. nu stiu sigur dar cred ca pentru ca straight face ii excita laughing)) ...mari fraieri in ori ce caz se masturbeaza tocilarii in pui mei care nu ar pute-a f**e nici o data o fata. scuze de vocabularul meu happy promit ca nu mai vb asa big grin

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Este o chestie pur psihologică. Creierul este cea mai importantă zonă erogenă.

| TheLoveDoctor a răspuns:

O la. a la timpul ei face cît 10 femei! o vorba din bătrîni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bizar cum nu se inghesuie lumea sa raspunda...