| Alazet2347w a întrebat:

De ce cand ma masturbez și sunt aproape de ejaculare penisul se face moale și nu se mai scoala dupa ejaculare este normal? Va rog fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

E normal. Baietii dupa ce ejaculeaza au acea faza de shut down, exact ca la calculatoare.

| Alazet2347w explică (pentru Mayhem666):

????

| Mayhem666 a răspuns (pentru Alazet2347w):

Adica ti se culca la loc, ce nu ai inteles?

| Alazet2347w explică (pentru Mayhem666):

Nu stiu ce dracu are situl asa eu am dat emote de ras

| Mayhem666 a răspuns (pentru Alazet2347w):

Aaah, acum are sens. Credeam ca erai confuz.
Da, nu stiu ce are ca si eu i-am dar cuiva un "wink emoji" si a pus semne de intrebare in loc. Luasesem in considerare si varianta asta, dar de asemenea zisesem sa nu sar la concluzii, poate chiar erai confuz. Acum macar stiu care e faza.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Evident că e normal.

| doctorandus a răspuns:

Se numeste perioada refractara.

| doctorandus a răspuns:

Emilian65 e spalat pe creier de o secta.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa mu mai ai probleme cu erectia dupa ce te-ai masturbat, nu te mai masturba.

| Anonimic a răspuns:

Este foarte normal