| vicatih a întrebat:

De ce cand prietenul meu introduce penisul in mine am asa parca niste dureri si greu intra?
Poate sa fie prea gros?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca vaginul ''pasaricii'' tale este inca prea putin largit din cauza numarului mic de contacte sexuale intretinute pana in prezent. De asemenea este posibil va interiorul vaginului sa fie insuficient lubrifiat si de asemenea este posibil ca si muschii vaginului sa fie insufficient de bine relaxati, din cauza faptului ca preludiul a fost scurt sau efectuat de mantuiala ori ca nici nu a fost facut. De asemenea pe langa cele precizate se prea poate ca de vina sa fie si penisul partenerului tau de sex, care sa fie mult prea gros, supradimensionat in raport cu largimea actuala a vaginului ''pasiricii''tale inca in stadiul de formare si adaptare. Pentru a evita aparitia durerii si a disconfortului la inceputul sexului cat si pe parcursul acestuia, partenerul trebuie sa dea dovada atat de tandrete cat si de multa intelegere si ''maturitate''. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este prea gros și tu prea strâmtă.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate fi si prea gros sau nu te relaxezi tu suficient de mult.

| Wilma a răspuns:

Pai este sau nu?