| Elitsu a întrebat:

Buna love struck!
Ma cam freaca gandul k mi-a povestit o colega de`a mea ce a facut cu prietenul eii etc. Nu ma intereseaza dar vreau sa stiu altceva laughing
Daca un baiat iti introduce degetul in vagin e acelasi lucru cu a introduce penisul?laughing

Si cand introduce degetul ce se intampla? Te poate dezvirgina? Sau ma rog poti pati ceva ( vreo boala etc )?laughing

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu e acelasi lucru, fetele care permit baiatului sa bage degetul si nu celalat lucru care a fost facut special pentru asta nu sunt intrege la capstraight face

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Da, poate sa te dezvirgina se poare rupe himenul. daca il baga tare si il rasuceste

| alinutza92r a răspuns:

Poi boala se poate transmite numai pe cale SEXUALA, ca "baga degetul" o poate dezvirgina dar nu in toate cazurile e posibil, depinde si de vaginul ei.

| Lore14785 a răspuns:

Scumpo dezvirginarea se produce atunci cand a avut loc un contact sexual nici decum daca iti introduce un tip un deget

| Aditzu a răspuns:

Degeaba iti spunem noi daca nu incerci sa vezi cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde te freaca gandul? nu staim ca gandurile te freaca faza cu desvirginiarea orice lucru indrodus in vagin poate ru_pe himenul nu conteaza cine sil introduce sau cum se introduse poti fi desvirginiata si acsidental http://www.clopotel.ro/......e_fete-45/

| mrscry1 a răspuns:

Boala nu dar dezvirginare posibila dar oricum este placut

| EleninNWO2036 a răspuns:

I-am id-ul EleninNWO2036@yahoo.com si ati povestesc eu stiu multe despre asa ceva m-ai multe ca tine i-am id-ul EleninNWO2036@yahoo.com

| Anonim106 a răspuns:

E na rolling on the floor. nu ma nu se int nimic daca nu e un contact sexual... si nu te dezvirgineaza decat daca baga penisul. nu degetu nu pixu si altceva laughing