| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand sunt in pat cu o fata sunt momente in care nu am erectie instantaneu si nu ma excit la maxim? E un fel de problema de concentrare.Cum as putea rezolva asta? E o rusine sa iti dai putina laba ca sa o scoli de fata cu fata? Nu chiar laba dar sa o freci putin cand esti langa ea in timp ce va sarutati sau ceva. Vreau sfaturi si experiente de la cunoscatori!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal la varsta ta, mal ales ca anii de masturbare isi spun acum cuvantul si te afecteaza.
Trebuie sa inveti sa te concentrezi si erectia va creste.

| corbulalbrosu a răspuns:

Necesitatea de a fi mangaiat/frecat penisul intr-o mica masura in conditiile precizate se poate considera sau aprecia ca reprezinta mai degraba o stare de prea slaba excitare, probabil ca urmare a unei stari de afectivitate prea scazuta fata de persoana cu care urmeaza sa intretii acte sexuale. Iar in cazul in care sentimentul de atractie si afectiune este catusi de cat prezenta si normala si cu toate acestea penisul refuza sa intre dela sine in erectie, ar cam fi cazul sa fii consiliat de catre psihoterapeutul sexolog. Multa sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Era o gluma: nu exista barbat impotent, ci doar femeie nepriceputa.

| Emma30555 a răspuns:

Probabil e nevoie de preludiu

| JohnnyOase a răspuns:

Trebuie sa o rogi sa iti faca un blowjob ca sa te exciti