| Iancugeorgiana a întrebat:

De ce credeti ca fostul meu prieten atunci cand ma vede se uita mereu la mine apoi lasa capul in jos si se uita din nou cu toate ca el mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine?sad

7 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Poate pentru ca inca tine la tine si nu vrea sa fie ranit.Tu ar trebui sa stii mai bine de ce se comporta asa.

| k_7073 a răspuns:

Probabil are o intindere la gat si nu poate sa-si tina mult capul in sus laughing

| k_7073 a răspuns:

Poate daca ne mai dai cateva detalii despre conportamentul lui...

| Iancugeorgiana explică (pentru k_7073):

Sunt zile in care ma baga in seama, imi zambeste, se uita mereu la mine si zile in care nici nu se uita la mine si se comporta de parca nici nu m-ar cunoastesad.El mi-a spus acum cateva zile ca numai simte nimic pentru mine, dar acum nu stiu ce sa mai cred

| k_7073 a răspuns (pentru Iancugeorgiana):

Ar avea logica sa te minta?
ar face asa daca te ar placea?

| Iancugeorgiana explică (pentru k_7073):

Nu,cu siguranta nu s-ar comporta asa daca m-ar fi placut si nu cred ca ar avut nici un motiv sa ma minta, oricum macar a fost sincer cu mine si apreciez acest lucruhappy

| jimiciu a răspuns:

Nu stiu! voi ati ramas prieteni(amici), sau nici nu va mai vorbiti? Daca ati ramas amici du-te si intreaba-l! daca nu dai ignor.