| selenacarina a întrebat:

De ce credeti ca fostului meu ii place sa ma caute sa-mi spuna cat e de fericit? Si sa-mi aminteasca mereu ce fost intre noi? El s-a despartit de mine si ii place sa stie tot de viata mea, si ma intreaba mereu : "ma astepti pe mine, de asta nu iti faci prieten?" Treaba asta continua cam de 3 ani. O larere? Un sfat?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul rade de tine si oricat speri tu sa se intoarca el NU se intoarce

| RAY a răspuns:

Poate nu e asa fericit si doar se razbună pe tine atat

| Florentina9210 a răspuns:

Face misto de tine, clar! E un psihopat care crede ca daca nu te-a avut el sa nu te aiba nimeni. Te face sa crezi ca toti sunt la fel, ca tu sa ramai singura.
Iti dau un sfat! joaca el dur, joaca si tu! Fi mai rece, nu ii mai acorda atata timp.

| WaterDrop a răspuns:

Rade de tine si are impresia ca a stat cu tine din mila.Fa`ti un iubit cu care sa ii dai peste nas.

| LostInPark a răspuns:

Nimeni nu face asta timp de trei ani.E pisoi acum, o sa-si revina daca nu te iubeste, in caz de nu, asteapta-te la multe surprize placute din partea lui. Dupa ce-o sa-l primesti inapoi se va schimba rapid, dar e ok, nimeni nu-i perfect.Eu i-am scris numele cu pisat in zapada si i-am zis ca mai mult nu pot sa fac, totusi, pentru treaba aia a fost nevoie si de mana lui Brancusi, pentru ca beat e greu scrii ceva chiar si cu un pix.

| Maly29 a răspuns:

Pentru ca e un mitocan, și tu nu trebuie sa fii o fraieră
Dacă el joacă dur, tu de ce nu joci?