| gabrielgabriel a întrebat:

De ce credeti ca o fata renunta la o prietenie? Ei ii place de un baiat si vrea sa fie cu el si cand incearca sa o sarute renunta la toata prietenia.

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poate e timida fata, ce sa faci? Poate nu stie sa sarute si ii e teama sa nu se faca de rusine, eu prima data ca am fost sarutata muream de rusine si de emotii, dar a trecut si asta...cu siguranta e prea timida ca sa ajunga la asta.Are nevoie de timp si de rabdare, e putin mai greu la inceput dar apoi va fi ok.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Teama de vulnerabilitate, daca totul e asa cum zici.

| HBK a răspuns:

Mai mult ca sigur, fetele au tendinta de a nu se opri pe loc cu iubirea, intotdeauna vor fi in cautare de ceva nou, de ceva mai bun decat ce au in momentul de fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi neaparat o prietenie adevarata e sincera.

| flory_8565 a răspuns:

Probabil ca nu s-a mai sarutat cu nici un baiat inainte si ii e teama ca acesta sa nu rada de ea, sau doar se preface ca il place sau detesta sarutul frantuzesc(cu limba). parerea maewinking