| hjjd a întrebat:

daca un baiat conduce o fata acasa.sau o atinge din cand in cand, ba chiar incearca sa o sarute, i place de ea.sau doar vrea sa isi faca o prietena?
adica eu l-am refuzat pe acel baiat dar tot mai face gesturi. ce credeti i place de mine?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Depinde ce fel de baiat este. Daca este genul de baiat care are 5 prietene intr-o luna de zile, care sta cu fete doar cel mult o saptamana sau un baiat care nu a mai avut o prietena pana acum ( sau a avut putine fata de prietenii lui! ) atunci, da, este posibil sa vrea sa isi faca decat o prietena de dragul de a avea una.
Dar daca nu este genul asta de baiat cel mai probabil este ca te place.
Poti sa te duci la el si sa il intrebi pur si simplu.
"Ma placi? "