| Awesom a întrebat:

De ce femeile nu se concentreaza in timpul sexului si dupa aia se plang si dau vina pe partener ca n-au orgasm?

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ia mai spune ma, incepi sa devii interesant...

| mona a răspuns:

Unele femei nu toate...

| doc69 a răspuns:

Gresit,trebuie sa te concentrezi asupra partenerului si el asupra ta nu asupra actului in sine. poate asa primesti un raspuns.

| neutrino a răspuns:

Cine te "aude" chiar te crede! Poate ca ai avut numai experiente nefericite daca poti sa afirmi asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai multe sant proaste, si nu stiu sa SE, f..a.Ateapta sa FIE fu..te.barbatii stiu toti sa dea din c.r dar sa faca dragoste mai putini.

| Demonull a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa exciti o femeie.

| moartetiganilor a răspuns:

E mai usor sa dai vina pe altu'in loc sa-ti asumi vina.

| aaaaaaaaaaalex a răspuns:

Daca nu reusesti sa-i atragi atentia, a cui vina crezi ca e? laughing