| anonim_4396 a întrebat:

Senzatia puternica de pipi din timpul sexului este cauzata de atingerea uretrei sau o alerta de orgasm?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia de urinare iminenta de obicei apare ca o urmare a apasarii vezicii urinare de catre un uter care are o forma mai deosebita de cel normal. In timpul actului sexual este posibil ca apasarea penisului de colul uterin sa imprime o anumita miscate uterului si acesta sa apase vezica urinara. Multa sanatatE!

| mihai69 a răspuns:

Este senzația pe care o ai înainte de squirt, când ajungi la orgasm.
Nu te inhiba, lasă-te dusă pe aripa senzațiilor.

| Bradlry a răspuns:

Este semn de orgasm. Unul destul de puternic zic eu. Daca ai urmărit filme xxx acolo apare denumirea de squirt. Este un orgasm mult mai umed sa zic așa. Și doar unele femei pot face asta, este ceva foarte tare.