| BaByDoLL_3145 a întrebat:

De ce il mai iubesc si acum daca nimic aproape nu am avut?! Numai odata am iesit si atita, dar il iubesc deja de 3 ani jumate.Acuma cu nimeni nu pot s-a ma intilnesc, nu stiu nu ma atrage nimic la altii, tot timpul m-a gindesc la el.Nici lui nu pot s-ai spun ca-l mai iubesc.Caci are prietena, nu stiutiu cum va reactziona!

Răspuns Câştigător
| ?????19 a răspuns:

Il iubesti prea mult.Iesi mai des la distractii,incearca sa fii cu cineva de care macar un pic iti place. Daca ai sa stai asa si n-ai sa faci nimic,si ai sa te gindesti tot timpul la el,atunci chiar niciodata n-ai sa-l mai uiti si n-ai sa mai fii fericita niciodata, iti ratezi viata, acum e momentul de a cunoaste mai multa lume.Fii un pic mai indrazneata, mai mandra, mergi cu capul sus si da uitarii tot ce tine de trecut.Priveste doar inainte.Bafta,sa fii fericita.

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

O sa mori singura, asta-i viata. Vezi ca si printesa Diana avea ifose d-astea in adolescenta, si stii ce-a patit pana la urma, nu? Ai grija.

| 4b a răspuns:

Pfff...o situatie cam ''la moda''sad daca are pretena, incearca sa-l uiti babydoll; stiu ca nu e usor, insa n-o sa-ti fie bine tie daca continui asacrying si cica 3 ani jum? vai de mine fata, eu ma intreb cum de mai rezisti?sad atata iubire ai investit in pustiu ala, pacat mai; sfatul meu e s-o lasi momentan balta cu iubirea, si incearca sa-ti reviiiiiiiiiiiiiiiii...