| ramonika01 a întrebat:

Salut la toti! Cum as putea sa-i spun unui baiat ca al plac, nu stiutiu cum sa incep, dar putin mai pe ocolite daca se poate.si apoi o sa vad cum va reactziona si poate ii spun si pe dea dreptul... dati-mi nisti sfaturi va rog! fundita...

Răspuns Câştigător
| Yamatooo a răspuns:

Fi atenta:pornesti o discutie despre orice cu el si vorbiti, vorbiti, vorbiti si pe la sfarsitul discutiei cand vrzi ca nu mai are nimic de spus zi asa: (tu)-ai prietena?
(el)-nu...de ce?
(tu)-vrei sa fi cu mine?
si indiferent de respunsul lui sa nu te superi pentru ca veti ramane la fel de buni prieteniwinking big grin succes! funda?

1 răspuns:
| deea_3534 a răspuns:

Pai da si u d inteles zambeste la el filtreaza cu el ca sa isi dea seama intr-un fel joaca si uh adv sau prov cu el si cu prieteni si prietenele tale si sa va dea prov vb cu prietenele tale ca poate asa vezi daca t place fara sa ii zici u ca il plaki
tongue:*