| Ziiziii a întrebat:

De ce imi vine ciclu de doua ori pe luna?

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Mentruatia iti vine la 28 de zile dupa ce ti/a venit ultima data, dupa cum stiu eu."A doua oarta ti-a venit" pentru ca ai racit jos, ai stat cu fundul pe locuri reci big grin

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Motivele sunt destule,incepand de la o dereglare hormonala, pana la faptul ca poti fi la inceput si va trece inca timp pana ti se regleaza.
Ceea ce trebuie sa faci este sa mergi la medicul ginecolog, si repede.Nu e normal sa te lasi asa!
Sanatate multa!

| LifeInColors a răspuns:

Nu este normal si nu e ok sa ascultzi neaparat de parerile noastre, pentru ca pot fi greshite. Cel mai bine ar fi sa ii spui mamei tale sau sa consultzi un medic. Sper ca te-am ajutat:*funda?big grin

| kittiecat a răspuns:

Pentru. ca nu ti s.a reglat inca

| iulia_7948 a răspuns:

Probabil ai vreo dereglare hormonala. spune-i mamei tale pentru ca nu este normal. e destul de grav. se mai intampla la varste din astea mici. banuiesc ca esti minora.

| Marialy a răspuns:

Daca esti la inceput este absolut normal