| xbuburuzax a întrebat:

Hello.AM o problema.
Sunt in a doua luna de ciclusadProblema este ca imi vine prea mult sangeeeeeeeeeeeeee
Care e problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema...cantitatea difera de la un organism la altul, mai ai de asteptat putin pana ti se regleaza cantitatea si perioada. peste vreun an nu o sa mai ai niciun fel de problemekiss

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Organismul tau se curata.Nu e nimic de speriat.In timp va fi din ce in ce mai putin sange.

Răspuns utilizator avertizat
| ciocolata_expirata a răspuns:

Problema este ca iti vine prea mult sangeeeeeeeeeeeeee
, ai zis mai n-ainte.laughing

| BuburuzZzu` a răspuns:

Pai asa e la inceput
Pana se regleaza
Ori te tine cateva zile si curge mult
Ori te tine mai multe zile si curge cate putin
:*:*
Fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce varsta ai?

| Adeline_7224 a răspuns:

Cel mai probabil o mica raceala, sau o dereglare a menstrei.No panica, e a 2 luna totusi cu timpu iti va veni normal :*