| ducu1991 a întrebat:

De ce insala barbatii?
Dar femeile?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai e lumea conformista ca inainte doar cu unul/a vrea si alta experienta cu alta persoana

| fabiola a răspuns:

Din curiozitate, din lipsa de responsabilitate, din lipsa de respect si nu in ultimul rand din lasitate!

| fabiola a răspuns:

@Derye este normal ca cea cu care tradezi sa nu o doara capul, pentru ca aceasta nu tine casa, ingrijeste barbatul, copii si mai are si o slujba pe deasupra! Sunt femei si femei si barbati si barbati, dar o relatie adevarata nu merge cu asa ceva oricat ai ascunde asta! Si atunci cand nu mai merge ai curajul sa pui punct, fie ca esti barbat sau femeie!

| Derye a răspuns:

De ce credeti voi ca femeile inseala din razbunare sau pentru ca sunt neglijate?

Barbatii nu pot insela din acelasi motiv? De obicei femeie e cea cu: "nu azi, ma doare capu' ".

Fara suparare, dar ziceti ca femeie e egala cu barbatul, dar cand sunteti puse fata in fata, femeie e inferioara fizic, psihic si trebuie protejata. Penibil, si urat, dar nu ne plangem, cand nu ai cu cine, cauti in alta parte.

| Азбука a răspuns:

Din lipsa de ocupatie, uneori. Alteori, pentru ca vor o schimbare, sau ceva mai bun decat au.

| Азбука a răspuns:

Nicole a răspuns:
De prosti barbati sunt niste prosti, porci, ipocriti, idioti, fatalai...

@Nicole - tocmai ce ti-ai facut o multime de prieteni laughing
Toti masculii iti vor ura de bine whistling

| nobody_9468 a răspuns:

Din dorinta de a simti o persoana in tinelaughing.

Bafta.

| shtephie a răspuns:

Ambii parteneri insala din cauza ca nu exista comunikare in cuplu, dispare acea magie pentru ca nu vor sa recunoasca ca au niste probleme si dupa parerea lor mai bine sa insele decat sa-si rezolve problemele de cuplu! ceea ce este TOTAL GRESIT!

| Necunoscută a răspuns:

Asta e viaţahappy

Nu mă prea pricep la lucrurile de domeniul acesta, dar totuşi îmi dau cu părerealaughing

Să zicem că te îndrăgosteşti de un băiat, îl placi enorm de mult, crezi că e viaţa ta, nu poţi sta fără el. Vorbiţi tot timpul. Bunhappy Sunteţi împreună, vă simţiţi bine. Cu timpul.toate la felhappy. Apare unul bunsmug în oraş. Pui ochii pe el, parcă simţi că te-ai îndrăgostit din nou după atâta timplaughing. Vorbeşti cu el, vă cunoaşteţi, bla-bla. Ai vrea să fii cu el, dar n-ai renunţa la celălalt, deoarece ar fi nişte ani pierduţihappy. Încerci să te împarţi. Să fi cu amândoihappy

Asta e faza cu "înşelatul" după minehappy

Aşa e şi la femei, ca la bărbaţi.

Sau, dacă se întâmplă să fii căsătorit, şi nu mai ai o aşa de mare activitate sexuală. Tu vrei, dar el/ea nuhappy Cauţi pe cineva care să îţi ofere ceea ce îţi trebuie. happy Dacă te riştistraight face. Dacă nu, te sacrifici, şi îţi pui pofta-n cuilaughing

| Zazu a răspuns:

Pentru ca nu exista respect si sentimente sincere.Depinde si de cel(cea)care se implica intr-o relatie de genul asta.Jocul asta de a insela denota imaturitate.Chiar daca ai"ocazia" e bine sa iti vezi de treaba, de ce sa inseli sau sa fii inselat? La ce foloseste?

| anonim_5778 a răspuns:

Femeile insala pentru ca sunt neglijate de prietenii (sotii) lor, barbatii de distractiebig grin

| Emena a răspuns:

Tu de ce crezi? nu se bucura de ceea ce au langa ei, si cauta in alta parte. dăăă

| MrDemonitzxa a răspuns:

Poate pentru ca ambele sexuri nu mai simt sentimentul profund al dragostei. laughing Sau pentru ca. partenerul/partenera intalneste o persoana d sex opus d care este atrasa. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prosti barbati sunt niste prosti, porci, ipocriti, idioti, fatalai x( iar fetele din razbunare sau ca sa scape de voi sau pentru ca nu le multumiti :d

| georgiana_1927 a răspuns:

Pai tu de ce inseli? raspunsul tau este raspunsul la intrebarea dc inseala barbatii. femeiile inseala pentru ca sunt neglijate sau nul iubesc pe acel baiat cu care satu... simplu. nu?