| leuxxx a întrebat:

Incep asa barbatii inseala femeile(unii) ma bufneste rasul dar femeea de ce insala barbatul(unele)... dar aici este SCHEPSISUL unele femei insala de trei ori odata de ce?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Pentru ca gasesc in persoana cu care inseala ceva ce isi doresc si nu gasesc la prietenul lor.fiecare persoana la un moment dat isi doreste ceva nou iar daca tu nu ii oferi acel ceva, o sa gaseasca la altcineva. dar exista si alte motive.de exemplu eu mi-am inselat iubitulblushing [da.iubitul.pentru ca eu chiar il iubeam]pentru ca am aflat ca vorbea cu una la telefon si planuiau sa se combine fara sa aflu eu, dar normal...am aflat in min 2 despre acea convorbire pentru ca toata lumea ne stia impreuna[aveam 7luni cu el] si imediat prima persoana care era cu tipa aia cand a vorbit cu el la telefon, m'a sunathee hee s-a nimerit sa fie chiar prietena mea cea mai buna cea care a auzit despre convorbirea aialaughing ce ghinion a avut saracu...si am vorbit cu el si a recunoscut, i'am spus ca trecem peste desi nu era asa pentru ca intotdeauna voi merge pe principiul'ochi pentru ochi'chiar daca la sfarsit o sa ramanem toti oribibig grin
si a doua zi am iesit cu altul, iar a treia zi i'am dat papucii prietenului meuhappy nu o sa iert niciodata tradarea cat de mult as iubi o persoanahappy

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Loly, mai e vorba si de atasament, profunzime si calitate, dupa mine, asa.

| Flav a răspuns:

Dar unde ai auzit tu asta? Oi fi eu misogin, dar spui numai prostii.

lolita
| lolita a răspuns:

Femeia inseala barbnatul din acelasi motiv din care barbtul inseala femeia. intotdeauna este lipsa de afectiune si/sau sex cu partenerul.

| Barajag a răspuns:

Daca nu i se ofera ceea ce vrea, alege pana culegehee hee

| Damian a răspuns:

Pai ce sa se lase ele mai prejos, ce spanacu tatalui

| Anileda a răspuns:

Pana la urma si femeia si barbatul inseala.
O persoana incepe sa insele atunci cand nu gaseste acasa de ce are nevoie.
Sau faza ca barbatii maltrateaza, eu nu sunt de acord cu chestia asta chiar deloc, hai sa fim seriosi tu oricat de calm ai fii daca ti-ar da una o palma peste fata cum ar fi?
Nu, eu vreau egalitate intre sexe.
Nu femeile sunt curve, nu barbatii sunt niste oameni care maltrateaza femeile.
O zi buna

Anileda

| Zazu a răspuns:

Chestia cu"daca acasa nu are"merge la altele, este total nula.Ma faceti sa rad! Inselatul vine din curiozitate si instinct.