| madie a întrebat:

De ce iubiti femeile?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Pentru ca sunt frumoase, senzuale, au o voce cristalina, au par moale, au piele fina, au unghii lungi. Pacat ca modul in care gandesc multe strica tot.

34 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Degeaba...happy

| elena a răspuns:

Pentru ca ne iubesc si ele pe noi.
"Bubulina" pe mama n-o iubesti, ca doar este si ea femeie...

mlm
| mlm a răspuns:

De ce iubesc barbatii femeile? Pentru ca stiu sa iubeasca si sa faca orice barbat fericit, bineinteles daca si acesta merita.

| SweetCandy a răspuns:

Pentru k desi le e greu sa recunoasca fara noi nu pot trai si suntem sarea si piperul in viata lor, bine...pe langa cate un meci si cate o bere q baietii...big grin
deci, ne iubesc pentru ca ii necajim, pentru ca le suntem alaturi, pentru ca ne enervam si ei se amuza p seama noastra, pentru ca atunci cand nu ne mai au langa ei realizeaza ce au pierdut...pentru k ne iubesc si atat big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa trebuielaughingPe cine ati inebuni voi de cap daca nu am fi existat noi?straight facelaughing

| Pho3nix a răspuns:

Ca sa nu iubesc barbatii.laughing

| Silvia a răspuns:

De ce ne iubiti?surprise
Cate pagini ar trebui sa scriu?laughing
Ce ati face voi fara noi? ce ati manca? cum v-ati imbraca? cine v-ar spala, calca, aranja hainele? cine avea grija de voi sa fiti frumosi mereu? aaabatting eyelashesnoooooi...hai recunoasteti ca aveti nevoie de noilaughing
smug
Si...cum ati face voi copii?laughing
tongue

| Silvia a răspuns:

@khryss,"sunt" ca "e" mai multe rolling on the floor))

| Psihoyounger a răspuns:

Pentru ca's bune rau, tatalaughing

By Psihoyounger

| Encore a răspuns:

Ca au mai multe gauri ca noi, ca daca nuvorba lu funnymantm "le-as aseza la zid si le-as impusca pe toate".
Glumeam mai sus
Io unu o iubesc pe prietena mea ca merita, si pentru ca nu as putea sta fara ea tongue

| Encore a răspuns:

Apropo mumoasa, daca nu ati exista voi, cine ne-ar mai bate pe noi la cap vrei sa zici laughing

| BUBULINA a răspuns:

Eu nu iubesc fameile :O

| BUBULINA a răspuns:

@elena cum a spus si @mlm De ce iubesc barbatii femeile?
banuiesc ca @madie la asta se referea

| deleuandrei a răspuns:

Dar nu le iubesc pe toate... le iubesc doar pe alea care si ele ma iubesc...

| dragosh a răspuns:

Citeste si tu cartea aia"De ce iubim femeile"hee hee

| adi a răspuns:

Pentru placere laughing

| viki a răspuns:

Pentru ca daca n-ar iubi femeile... s-ar iubi intre ei, nu?big grinbig grin

| conflict a răspuns:

De teama de a nu deveni homo?!?
Voi de ce iubiti baietii?

| cristianli a răspuns:

Pt ca sunt singure-le fiinte care nu pot sa traiasca fara noi

| madie explică:

Heeeei, nu vreau sa creez o polemica
! Era o simpla intrebare din simpla curiozitate! laughing

| madie explică:

@funnymantm: Mersi scumpule pentru sfat dar am citit deja cartea. E superba.Eram doar curioasa sa vad ce gandesc si altii, am auzit pana acum multe raspunsuri, voiam sa ma delectezbatting eyelashes.

| funnymantm a răspuns:

Cartarescu a fost foarte clar in privinta asta. nu ma apuc sa repet tongue
Din punctu meu de vedere iubesc femeia pentru ca stie sa ma faca sa ma simt bine. atat, in rest le urasc si le-as aseza la un zid si le-as impusca pe toate laughing (of misoginia asta laughing )

| DarKJoKeR a răspuns:

A iubi sau nu a iubi..aceastai intrebarealaughing...

Sau mai bine zis...de ce NU iubim femeile?[cateodata]

| Jonsdottir a răspuns:

Pai.acum serios ca nu vad nimic frumos la mine laughing deci, nu ma iubesc (sau poate da tongue, dar nu foarte) laughing

| julliano a răspuns:

@viki Pai asa o putem spune si invers, ca daca nu am iubi femeile, s-ar iubi ele intre ele, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ne ofera placere. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si ce-ar trebui sa iubim? gaurile din pereti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o femeie in viata ta. e ca focul nu uita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia te ridica si tot ea te coboara!
Femeia iti da viata si tot ea te omoara