| yubitha a întrebat:

De ce le place baietilor atunci cand saruta o fata ca sa se joace in parul ei? fundita:*

Răspuns Câştigător
| MiniEmoTion a răspuns:

De obicei, ei fac asta pentru a satisface fetelehappy
Daca saruti, dar fara sa se atinga cu alte membre, nu e la fel de frumos
Eu sunt baiat, de-aia iti scriu acest raspuns:*
Sper ca ti-am fost de folos:X

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

De ce de ce de ce.
Ce atatea intrebari?
Tie nu-ti place?

| DacaTuSpui a răspuns:

Eu sunt fata si mie una imi place sa ma joc in parul prietenului meu atunci cand ne sarutam. Mi se pare ca ne apropie mai mult si ca ne simtim mai relaxati, nu stiu, e un lucru pe care eu una nu prea il pot descrie in cuvintehee hee.:*

| andree_5411 a răspuns:

Ai un sentiment placut.
tu nu te joci in parul iubitului tau cand il saruti?
ar trebui sa incerci.

| Awndre a răspuns:

Pentru ca e un gest tandru si e placuthappy

| blamefire a răspuns:

Baietilor le place sa se joace in parul fetelor cand le saruta, pentru ca pe moment simt nevoia de a se juca cu ceva moale... cel putin asa stiu eu.Probabil ca este un tic pe care il au toti baietiilaughing fundita? pls, mrs.big grin

| a_7338 a răspuns:

Pai intr-un fel se excita laughing dar nu tuturor baietilor le place astabig grin

| BigSexy a răspuns:

Este un tic nervos prin care scapa de stress, se simt mai confortabil si nu mai au presiuni si inhibari ca pana la urma e o alta persoana cu care intra in contact bouche-a-bouche tongue

| Noonee a răspuns:

Pntru ca asa isi exprima ei tandreta, ori este un tic, ori a citit" undeva si crede ca asa trebuie sa facahappy

vorbeste cu el daca te deranjeaza chestia asta happy cu siguranta se va opri, daca nu...thinking

| micutzadominatoare a răspuns:

Mai mult baiatul face acest gest ca sa ii placa fetei. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la toti le place sa se joace cu parul, de exemplu prietenul meu nu se joaca cu parul meu. Nici nu ma saruta de multe ori daca nu am parul prinshee heebig grin