| Justhere123 a întrebat:

De ce baietilor le place sa miroasa parul fetelor? >:

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai auzit asta.

| Valleria a răspuns:

Pentru ca miroase frumos. Mie tot imi place mirosul parului proaspat spalat. Te relaxeaza

| Anonimastilata a răspuns:

Nu la toti le place asta laughing
De obicei o fac pentru ca le plac? cum a spus si RoscovanaSexy incerca sa caute un motiv de a le face un compliment, incerca sa se bage in seama cu ele, pentru ca le plac si sunt prea timizi sa spuna asta.Au diverse metode de a le arata asta fetelor, dar dintre toate asta care ai pus-o tu nu am mai intalnit-o, si este cea ami ciudata pe care am auzit-o laughing

| RoscovanaSexy a răspuns:

Incearca sa le faca un compliment.winking

| ghettomami a răspuns:

Pai mie imi place sa bag capu in parul unei fete pentru ca vreau sa ma uit in sutien la ea smug ce stii tu.