| Fllorrycyka a întrebat:

De ce ma doare cand fac dragoste cu prietenul meu? exact atungi cand ma penetreaza prima data ma doare apoi trece. e o durere usor de suportat. dar totusi de ce exista? mentionez ca nu mai sunt virgina de 6, 7 luni si nici insarcinata nu sunt pentru ca am ciclu si nu am nicio simptoma de sarcina.multumesc

Răspuns Câştigător
| Bijou_8404 a răspuns:

Trebuie sa fii mai relaxata...si inca esti stramta. bucuratade de asta, baietii prefera fetele stramte decat cele in care bot baga mana si picioru si ele nu simt nimic happy problema ta se va rezolva pe parcursul timpului, nu-ti face griji :*

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai o infectie genitala. Trebuie sa mergi la ginecolog pentru investigatii si tratament.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ești suficient de relaxată sau preludiul nu este calitativ.
Mare problemă nu este, un ecograf pelvian este cel mai sigur.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Incearca sa bei un pahar de vin rosu, cu 20 de minute inainte, si "poanta" e sa vreis si tu, nu doar sa accepti initiativa lui! si evident ca si preludiul sa fie ok, si cel mai sigur e sa il inviti tu cand sa intre - adica cand te simti tu suficient de umeda vaginal, iar intrarea e destinsa, si aluneca. ca uns!

| foxi a răspuns:

Mariti timpul preludiului! Nu ai nimic! da-i tare!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Inseamna ca penisul pe prea mare sau vaginul tau e prea mic

| ronin33dan a răspuns:

Posibil sa ai un himen flexibil si sa nu fii dezvirginata complet. Un control la gineco te-ar ajuta. Recomandat este sa o mai lungiti pana la penetrare de asemenea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru ca nu esti umeda de ajuns. e nevoie s fi putin mai excitata ca sa fie totu bine.nu e nimic in neregula.incearca sa faceti mai intai un joc erotic s fi de ajuns d excitata ca sa fie bine.succes