| Calin777 a întrebat:

De ce ma respinge?

12 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

E mai rusinoasa fata.Intelege-o.Din moment ce spui ca esti primul la ea fi mai grijuliu,mai intelegator. Poate nu vrea sa mearga atat de departe. Daca nu te lasa, nu te lasa, nu o forta.

| EuOO a răspuns:

Poate nu eşti ce-şi doreşte ea.

| deluXxe a răspuns:

Ori era pe stop... ori ii e frica de ce se va intampla dupa aceea. sau. sau... mai are pe cineva thinking

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pentru ca duhnesti a hoit!

| looolliika a răspuns:

Poate. nu e pregatitastraight face discuta despre asta cu ea. dar nu serios asa ca o discutie lejera. daca e ceva gen. serios s-ar putea suupara. :\

| Sabiiii a răspuns:

Sunt fata si stiu cum e...eu cred ca te respinge ca tu sa vii mai mult la ea.sa te faca sa o vrei. Ori asta ori stia ca o vei excita si ea nu vroia inmom acela chestia asta.sau ii era rusine ca ar putea sa geme sau mai stiu eu ce. baftahappy

| compaq15 a răspuns:

Pfftza, e nasol.cred ca e rigida. sper sa nu fie asa amice. Eu iti sugerez sa vorbesti cu ea, dar sa -i lasi de intelesi ca nu esti disperat s-o. you understand me? big grin

| mogosan96 a răspuns:

Poiate nu sti u cum sa faci. sau poate ea pur si simplu nu vrea!

| Calin777 explică:

Am vrut sa-mi sarut iubita pe sini si ma respins...am mai avut parte cind mai pun mina pe la..., poate sa fie doar putina fatarie? mentionez am 9luni cu ea.

| Calin777 explică:

JUSTERINIandBROOKS daca tu duhnesti a hoim nu inseamna ca toti sint ca si tine.

| Calin777 explică:

Ok poate nu am fost atit de explicit.Am vrut sa ii dau sutienul la o parte si sa o sarut-o pe sini bla bla bla.atunci si la tras la loc.inca ceva, eu sunt primul la ea happy

| Calin777 explică:

Ms de raspunsuri.O inteleg si eu pincacind sunt primul, cit despre iubire: ma iubeste ft mult stiu acest lucru foarte bine.P.S.Are 13ani si citeva luni dar e super buna si dezvoltata de a binele.Si inca ceva a fost o faza si ea crede ca mii indiferent de ea...

Întrebări similare