| AnAndrey1994 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor sunt fitoase si de fapt sunt cele mai usuratice la pat? Am observat asta in multe cazuri mai ales la bunaciuni sa zic asa.Defapt se lasa foarte greu cucerite dar sunt fete usuratice si fufe si li se arata cu baieti care au planul financiar foarte ok.(masina, casa, vile etc.)Mai exact daca li se zic ceva executa ca sclavele dar daca un baiat modest dar frumos se baga in vorba cu ele se uita ca la felul al 12-lea si mai ca nu ti se zice in fata "uite.te la mine si uita.te la tine"Vreau parerea si baietilor atat si fetelor! Baietilor ati avut parte de asa fete? Si daca da cum l.ati dat de cap? Sincer eu prefer fetele simple!

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Daca vrei sa agati o fata fitoasa e de ajuns sa ii cumperi de baut in club, de fapt orice tip de fata apreciaza bautura gratis, daca esti istet le poti imbata bucurandute ulterior de o partida de sex salbatic

| RAY a răspuns:

Baieti sunt niste sfinti care saraci vor doar relati serioase si fetele astea care sunt un fel de bau,bau le violeaza,hai bre lasa vrajeala asta,multi baieti,majoritatea stau cu fete pentru sex ca apoi sa se planga ca fetele sunt rele cu ele, parca noi vrem fete usuratice ca doar vrem sex,daca nu ne da sex o parasim,o lasam, de ce faci generalizari,imagineazati cum te-ai simti tu sau eu sa stiu ca baieti ma vad ca un obiect sexual nu ca pe un om,atunci cand una devine produsul barbatilor e curva cica e rea e babu,bau,apropo asta cu ca de baieti frumosi nu le place e vrajeala,un barbat frumos e placut,adevarul e ca noi nu prea atragem fizic fetele si doar o mina parte si ele stau cu noi atunci pentru banii nostri si noi pentru corpul lor,dupa cum isi dai seama e doar sex=banii,restul sunt basme, o cercetare facuta in multe culturi ale lumii a dovedit ca femeile stau pentru ce e in spatele unui barbat nu pentru ceea ce e el, barbati vad in femei obiecte sexuale adica stau pentru fizicul lor, mai aiurea e ca astea cand erau puse sa aiba fantezii ca barbati acolo nu intra majoritatea dintre masculi si o mica parte, nu-i de mirare ca in america 1/4 nu e copilul lui de fapt astea la ovulatie inseala o singura data e destul,nu toate doar unele,dupa cum vezi si tu dragostea nu e asa cum pare e doar o materie de reproducere a speciei umane, daca nu arati frumos sta una frumoasa cu tine pentru banii tai, dar daca esti frumos, inalt, bine facut isi fac pariu ca sex vei avea ca si ele ar face sex man dar nu le atragem prin fizic

| VelaJohnny a răspuns:

Mă, nu le baga in seama, ignorarea e cea mai buna arma impotriva fitelor si a aerelor de vedeta.winking Pana la urma daca nu merita, nu oferi.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa zicem ca din 10 femei doar 2 au interes financiar. Fetele care sunt sarace si au o stare financiara foarte proasta, normal ca o sa-si ia un baiat langa care sa o duca bine, nu? Dar daca fata are deja tot... Q7, bani in cont, etc, etc, iti garantez cu nu ii vrea si pe ai tai. Fetele care intr-adevar au ajuns la nivelul de a cauta bani si a tinde din ce in ce mai mult, de la milionar la miliardar sunt fete cu aspiratii financiare, atat! Propun tratarea lor cu indiferenta.