| anonim_4396 a întrebat:

De ce mereu baietii, pararsesc fetele? Chiar daca le iubesc si sunt iubiti!
De ce sunte-ti asa orgoliosi, nu inteleg?!

12 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c
Ce este femeia? Un truc.Un obiect.Am inteles ca femeia pe care o caut este aproape inexistenta asa ca singuru moment in care caut o femeie, este atunci cand simt nevoia de sex.Pa

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Narfundo):

High five...Ai dreptate, asa fac si eu happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Aici gresesti.Cunosc destule fete care se despart de baieti pe motiv ca s-au plictisit de ei.Deci si fetele si baietii fac la fel. Exista mereu exceptii in ambele sexe.

| Patrăţel a răspuns:

De ce? Pentru ca e mai usor sa intorci spatele si sa pleci, fiindca e mai usor s ate dai batut decat sa lupti.Pentru ca e mai usor sa spui : '' nu ma merita, o sa imi gasesc altul'' desi in adancul tau mori de dorul lui, dar vrei s ate impaci cu gandul ca ''NU! Nu-l iubesc!'' doar pentru a mai alina putin din suferinta.Si cu ce rost? Doar o ascunzi. Pentru ca le pasa mai mult de parerea prietenilor,care nu considera ca daca iti ceri scuze, daca te mai duci la ea, este un gest frumos, ca esti puternic, si ca stii sa iti arati sentimentele.Asta e slabiciune in ochii lor! E orgoliu! Si e greu sa treci peste,chiar daca va iubiti. happy
Mai exista si varianta in care baiatul este ranit de fata,se desparte de el, si dupa aceea, isi propuna sa nu mai iubeasca, sa nu mai fie asa bun., o alta greseala desigur! happy E aiurea sa urasti toti trandafiri doar pentru ca te-a intepat un spin. Bafta! happy

| neutrino a răspuns:

E parerea ta, nu sunt de acord cu ea. Nu putem generaliza numai dupa experienta personala.

| Cosmin1I a răspuns:

Nu se intampla asta mereu tongue si baietii nu toti sunt la fel

| December a răspuns:

Generalizezi prea usor. Probabila experienta personala nu e si a tuturor.winking. Se intampla la fel de des si invers. Fetele parasesc baietii. Asta e un concept gresit care s-a generalizat la voi fetele.

| RememberTinKode a răspuns:

Da voi de ce cand va certati cu baietii nu aveti pic de logica si spuneti tot ce vfa vine in gura si va sare tandara de la orice?

AAA.tu nu esti asa, am inteles.ei bine nu toata lumea e la fel, iar daca 5 baieti s-au purtat urat cu tine in acelasi fel inseamna ca problema e la tine nu la ei

| Teolps a răspuns:

Tu spui asta, doar pentru ca asa ti s-a intamplat tie? ..Si acum poate daca vei gasi unu mai putin orgolios il vei lasa tu...macar sa te simti multumita laughing

| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

Nu toti sunt la fel. Spune exact ce ti s-a inamplat. Ai mai pus intrebare in care dai in baieti.

| bluevibess a răspuns:

Mai degraba fetele parasesc baietiiwinking

| Huniar_Fabio_1998 a răspuns:

Poate ca a facut-o pentru ca ii era frica ca Alkaida il va "sinucide" daca se afla ca s-a indragostit de o fata care nu pune "artificii" sub scaune big grin