| FORMULADTI a întrebat:

De ce mereu e asa? cind suntem certati vrea sa ne impacam.cind ne impacam nimic nu-i place la mine,are pretentii,cauta motive de cearta, de suparare.Dc se intimpla asta? sad

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa se intampla intre indragostiti

| IsabelaIssa a răspuns:

Ma regasesc cu fostul aici. nu am fost in stare sa inteleg nici pana acum reactiile astea. Incearca sa vezi ce il deranjeaza atunci cand ii esti aproape si daca merita sa schimbi ceva, fa-o. Daca nu, poate nu e o relatie potrivita. happy

| Ando1dul a răspuns:

Te iubeste

| sufletsel a răspuns:

Nu stiu asta ma intreb si eu ca si mie mi se intampla acelasi lucru cu actualul prieten cand cred ca ne intelegem bine gaseste motive si are chef de cearta, cand ne certam imi zice ca ma iubeste si chestii de genul nu stiu ce sa mai inteleg si ce sa mai cred!

| dragos9234 a răspuns:

De prost.

| Vix999 a răspuns:

Nu stie ce vrea. Cand nu te are crede ca te vrea, cand te are crede ca nu te vrea.
Disperarea asta in momentul certurilor poate veni si din obisnuinta ...cand vede ca e pe punctul de a te pierde isi da seama ca s-a obisnuit cu tine si nu se simte confortabil. Eu zic sa il analizezi mai in detaliu.
Nu e normal sa te certi atata cu cineva pe care iubesti..mai ales certuri cautate.

| CristianMarius a răspuns:

Te iubeste

| Mlov3u4ever a răspuns:

Te place, dar nu vrea sa iti spuna. Daca si tu o placi incearca sa-i spui.Succes!happy

| Dexter27 a răspuns:

Persoana respectiva te iubeste dar cred ca isi doreste altceva de la persoana iubita adica de la tine, cred ca inca nu este destul de matura sa stie ce vrea de la viata si se joaca cu dragostea, tot timpul te compara cu alte persoane. Poate parinti ei nu sunt pe deplin de acord cu relatia voastra, sau poate fi din pricina faptului ca iai aratat prea mult ca o iubesti si isi ia nasu la purtare.