| AlexJB a întrebat:

De ce mi se pare ca o prietena buna din clasa are o problema sau este suparata?

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca probabil asa si este!

| Азбука a răspuns:

Probabil ai ajuns s-o cunosti mai bine, si iti dai seama cand are o problema. Incearca sa stai de vorba cu ea.

| Carmen a răspuns:

De ce mi se pare mie ca tu crezi ca noi stim totul?:O de ce n-o intrebi frate?

| raisa1993maria a răspuns:

Pentru ca probabil chiar are o problema.

| Maria123 a răspuns:

Probabil are probleme in familie.

| Oani a răspuns:

Probabil ceva o apasa.cva mai personal daca nu a vorbit despre asta.incearca sa o intelegi si dai un timp. daca tot sunteti prietene bune cand o sa se mai linisteasca o sa vina si o sa vorbiti dar mai incearca poate ca are nevoie de un sfat

| Laurentiu_9312 a răspuns:

De unde sa stiu eu ma?phbbbbt fitzo...tzeapalaughing