| RosaliaOriginala a întrebat:

De ce noi barbatii ne trezim dimineata cu "ciocanul trezit"?

Care credeti ca e motivul pentru care se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| Paracetamol0lol a răspuns:

Aha. foarte interesant, eu am găsit o teorie cum că ambele capete sunt conectate (adică ai creier în rangă) și când te trezești cu capul de sus simultan ajunge trezit și cel de jos thinking

| RosaliaOriginala explică (pentru Paracetamol0lol):

Buna teorie iti dau funda?

| Paracetamol0lol a răspuns (pentru RosaliaOriginala):

Cun crezi de cuviință drag concetățean

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu stiu daca e vreo legatura, dar dimineata femeile casca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai vezica plină cu pipi.

| Drimmero a răspuns:

Un barbat sanatos trebuie sa aiba un anumit numar de erectii pe zi, provocate sau neprovocate, e absolut normal sa ai in special erectie in fiecare dimineata mai ales atunci cand esti tanar. Daca nu se intampla atunci e posibil sa ai probleme disfunctionale, hormonale, inclusiv cu inima, deci nu va faceti griji daca se trezeste ciocanul spontan mai ales dimineata, e absolut normal, e raspunsul corpului la intrebarea "oare sunt sanatos sau potent sexual?" iar el vine cu raspunsul "DA, esti!" prin diferite forme precum erectia.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Din câte știu, ca să nu ne dăm drumul pe noi noaptea.

| GambleR40792 a răspuns:

Cere a fi supta cred sad nu multi au norocul asta sa isi unga ciocanul