| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu am orgasm? Fundita pentru cel mai concret raspuns

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu esti suficient de excitata, din diverse motive, cum ar fi: partenerul nu te atrage, momentul in care alegi sa faci sex nu este unul potrivit, esti distrasa( te gandesti la altceva decat la sex, sau esti prea stresata de ce se intampla).
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| crisxd a răspuns:

O are mica.

| myhaella922 a răspuns:

Nu ai orgasm atunci cand nu te simti asa cum ar trebuie. in timpul actului sexualhappy trebuie sa incerci sa gasesti ceea ce te capteaza,sa te relaxezi total, sa nu te gandesti la nimic altceva decat la placerehappy am avut si eu problema asta, nici acum nu pot sa zic ca este rezolvata in totalitate...incearca sa faci cum ti am zis eu.sau gaseste un alt partener cu care sa ai o compatibilitate mai bunahappy sa stii ca si asta e f important. bafta!

| LamentedSoul a răspuns:

Esti frigida.