| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai exista virgine trecute de varsta de 20 de ani? Sau poate am avut eu ghinion si nu le-am gasit?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt greu de gasit asta e problema. Si sunt putine.

| ascovit a răspuns:

E a2-a varianta...

| BlancaFantasma a răspuns:

Ai avut tu ghinon. DAca in ziua de azi fetele de 14 ani stiu mai bine decat alea de 18`20 de ani ce`i ala sex si cum se face(mai ales asta)nu inseamna ca toate sunt la fel.eu am 18 ani,sunt virgina(vai,vai, lauda`ma ce mai stai?) si raman uimita de intrrbarile pe care la vad pe TPU, puse de fete de 14`15 ani. frate traiti`va copilaria.

| anka89 a răspuns:

Te deranjeaza ca nu ai avut pana in prezent nici o fata virgina? si de ce? eu zic ca nu ar trebui sa te intereseze ce a facut pana sa fie intr-o ralatie cu tine, dar ceea ce face in timp ce este cu tine.Si daca te gandesti ca e mai bine sa nu fie virgina, deoarece daca tu esti primul in viata ei cu care o sa faca sex, in timp ce o sa mergeti din ce in ce mai departe s-ar putea sa se gandeasca si cum ar fi cu altul si de ce nu sa incerce.Si atunci s-a dus totul de rapa.Si din pacate fete virgine de 20 de ani nu mai exista ii alegerea fiecaruia cand se gandesc sa isi inceapa viata sexuala, dar in ziua de azi din pacate fetele o fac incepand de la varstele 14 si chiar 13 ani.Chiar conteaza pentru tine daca e virgina? tu de ce nu mai esti? daca ne intereseaza trecutul fiecaruia cu care avem o relatie atunci nu mergem mai departe. Daca, cauti vreuna de la 20 de ani in sus pentru o relatie atunci lasa-ti gandirea asta si mergi mai departe.

| Acadeeeaa a răspuns:

Draga mario, in primul rand toti baietii spun ca nu se complica, cu virgine pentru ca e greu sau nu au rabdarea necesara.
Atunci de ce va mai doriti o iubita virginahappy?
oh go on

| Zuzu6235 a răspuns:

Pentruca multe o fac de la varste fragede de curiozitate sau din lipsa de informare. sau mai sunt unele care o fac din placere. asemenea raritati sunt greu de gasit.

| shadow72 a răspuns:

Cauta la gradinita...acolo mai gasesti virgine

| Merry24 a răspuns:

Lumea e rea si au senzatia ca toate fetele sunt curve si ca nu mai gasesti virgine.greseala e ca va cautati doar slabanoage care-si dau trupul de la 14 ani pe coji de seminte, iar de alea grasute radeti ca nesimtitii.Eu mi-am inceput viata sexuala la 21 de ani si ce? M-am pastrat virgina pana am gasit barbatul care sa si-o bage in mine.Sunt mandra de asta.cauta si vei mai gasi fete virgine si nu te lua dupa altii ca ei doar fraiere si curve au avut.

| Liviu_2019 a răspuns:

Sunt, stai linsitit. Depinde de anturaj. De ex eu am terminat ASE-ul si o mare parte din fetele care frecventau cursurile si seminariile erau si sunt virgine.Si au 23 24 de ani si unele din ele cred ca vor ramane asa inca cativa ani cu siguranta. Repet ma refer la cele care frecventau cursurile seminariile, ca sa fiu un pic rautacios unii le-ar spune TOCILARE big grin.
Ti-am zis depinde de anturaj.

| alexandraMD a răspuns:

Poate n-ai cautat unde trebuielaughing

| metin2tim a răspuns:

Vrei sa fi lesbianca rolling on the floor

| Steffffff a răspuns:

Eu stiu. du-te prin cartiere imputite si gasestitiganci buboase cu care nu s-ar fte nime. NA FETE VIRGINE!laughing