| anonim_4396 a întrebat:

Dar, in societatea asta de azi, mai exsite fete virgine majore? Ca e clar ca cele de 13-14 ani sunt virgine. Eu intreb daca exista si majore, trecute de 18 ani. Pana unde va mai cobori varsta de incepe a vietii sexuale?

Răspuns Câştigător
| underground05 a răspuns:

Daca tu bagi mana in foc ca cele de 13-14 ani sunt virgine eu ma ofer voluntar sa te transport la spital, lumea asta a luat.o razna de tot daca inainte era ca o lege ca in noptea nuntii sa fie pentru prima data cand o fata are un act sexual, acum a devenit ca o lege ca pana la 18 ani cel tarziu sa iti incepi viata sexuala e la moda. unde le.o fi capul?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mah, nici preotul meu din cartier nu se mai asteapta la minuni!

| lplostonyou a răspuns:

In ziua de azi e o rusine mare daca la 18 ani inca mai esti virgina, dupa unii.

| Dumnezău a răspuns:

Eu zic ca in 2040, odata cu cresterea incredibila a procentului de coarde din Romania, vor ajunge sa faca sex la 12 ani si sa aiba iubit de la 8. straight face

| MamaOmida69 a răspuns:

Da. una la 1000 poate...

| danny15 a răspuns:

Care e diferenta dintre un urs panda si o virgina, ca amandoua sunt pe cale de disparitie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu existe?
Acele fete sunt cu capul pe umeri si stiu ce vor de la viata. Nu se lasa sparte de ultimul jegos doar fiindca asa au fost indemnate de alte curvulite care gandesc cu creierul turmei. Si uita-te putin la intrebarile puse pe categoria asta. Sunt si viitoare panarame de 14 ani. Uite un exemplu sa vezi, e cam opaca treaba: http://www.tpu.ro/......eja-6-ani/