| andra4u a întrebat:

De ce nu putem spune exact ce simtim si poate si suferim din cauza asta? Poate nu avem suficient curaj sau nu suntem siguri pe ceea ce simtim si credem ca e doar o stare de moment?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ai putea avea o greutate in exprimarea sentimentelor,poate din frica de a nu fi luata peste picior., din orgoliu sau teama de suferinta.
Multi oameni considera sau consideram ca a arata unele lucrui pe care le simti te va face sa depui prea multa incredere, si nu e mereu bine.