| deea_8695 a întrebat:

De ce nu simt nimic cand ma sarut cu un baiat si imi vine sa vars da sarutul este mai lung?

13 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Probabil ca nu il iubesti si atunci normal ca nu simti nimic.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pentru că nu simţi nimic pentru băiatul respectiv.

| Arthur a răspuns:

S-ar putea sa fii frigida. Sau din oarecare alte motive s-ar putea sa ai alta orientare sexuala.

| bluesky a răspuns:

Wow...asta poate fi pentru ca esti prea mica si nu esti pregatia, in acest caz ar trebui sa lasi baietii pentru cand vei avea 14-15 ani.Alta posibiliatate ar fi ca nu este un baiat potrivit, ca nu simti nimci pentru el, esti cu el doar pentru ca e "cool", pentru ca toate prietenele tale si rad de tine ca tu nu ai? atunci nu e bine si asta ar putea fi motivul. A avea un prieten pe care sa il iubesti este atunci cand tii la el nu din obligatie sau din trend!

| User a răspuns:

-a mancat ala ceapa sau usturoilaughing
-esti nesimtita (nu simti)
-esti pe invers

Una din trei.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Poate pentru că nu'ţi place băiatul cu care te săruţi. Când o să găseşti pe cineva care să'ţi placă cu adevărat totul o să ţi se pară minunat happy

| ShineMe a răspuns:

Inseamna ca ai o problema. Ce face acel baiat iti baga limba in gat la propriu? Ce e asa de scarbos intr-un sarut? Si nu simti nimic atunci cand te saruti ca nu o faci cu persoane pe care o placi sau nu iti place de persoana respectiva si o faci din obligatie.Succes

| julieta a răspuns:

La ce te gandesti u cand saruti? de iti vine sa versi? ciudata situatie.

| dydy22 a răspuns:

Nu am auzit asa ceva pana acum, dar imagineazati gura lui ca pe o piersica si poate o sa iti faca placere dupa

| andreea7520 a răspuns:

Mie mi se pare foarte placut, dar cum a spus si Shine. Nu mi se pare nimic scarbos, depinde la ce te gandesti tu in timp ce te saruti cu cineva big grin

| CrucifiedCountess a răspuns:

P. ca respectivul nu te atrage indeajuns si nu "il vrei"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata-l sa introduca limba finut nu ca atunci cind ar vrea sa vada ce ai mincat cu o zi in urma.

| deutss a răspuns:

Pai deea...cred ca acel baiat nu stie deloc sa sarute, da deloclaughing iti baga limba prea adanc in gat si stiu e neplacut...