| piti_2627 a întrebat:

De ce nu simt placere cand are loc actul sexual?

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Tot el, tot el e.vinovat! Poate esti tu galeata!

| BRG a răspuns:

Ești frigidă, sau el nu știe să facă preludiul mai lung, se grăbește.

| EuOO a răspuns:

Eşti frigidă.

| maftei a răspuns:

Pai acum depinde. Daca nu simti placere anseamna ca nu e bun partenerul, nu te face sa te simti bine.An primul rand partenerul trebuie sa fie priceput

| andre3a92 a răspuns:

Poate fi din cauza lui,incearca sa prelungiti preludiul si sa o luati ujor,sau poate fi o cauza medicala, in orice caz e bine sa consulti un ginecolog, el are raspunsuri clare si specializate

| piti_2627 explică:

El a fost primul cu care am facut-owinking