| Adrian1997 a întrebat:

De ce omul e singura fiinta ( animal) care face sex de placere?

Răspuns Câştigător
| K1dU_2461 a răspuns:

rolling on the floor)))
eu te intreb stiai ca unele rozatoare din padurea tropicala cand se imperecheaza fac sex timp de cateva zile pana mor de foame?

cu toate ca ele au nevoie de 15 min sa se imperecheze restul de timp e doar de placere

deci crede-ma asta inseamna sa faci sex de placere si sa mori din dragoste nu ce face omu

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am fost decât om și nu am idee ce gândesc animale privind sexul.

Răspuns utilizator avertizat
| n30x a răspuns:

Nu e singuru. Delfinul e unul dintre exemplele care imi vin acum in minte xD da si u o funda big grin

Apache
| Apache a răspuns:

.si ce te oftici?

| TimMocan a răspuns:

De ce femeia este singura fiinta (animal) care stie perfect drumul din bucatarie pana in dormitor?

| kay_5853 a răspuns:

De tot.