| anonim_4396 a întrebat:

Este omul singura fiinta de pe pamant care face sex de placere?

Răspuns Câştigător
| adela93 a răspuns:

Toate fiintele de pe pamant care fac sex o fac de placere.

14 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu, mai este si delfinul.

| sofia_8041 a răspuns:

Din cate stiu eu omul si delfinii fac sex de placere

| BlueHusky a răspuns:

Nu, sigur nu (delfinul mai este sigur si cred ca mai sunt si altele)

| Emma a răspuns:

Hmmm...Wno knows?
POate si animalele o fac din placere...happy
Nu prea avem de unde sa stim si cum ele nu vorbesc...ramane un semn de intrebare thinking
Oricum interesanta intrebare laughing

XoXo

| melyyy a răspuns:

Da! eu cred ca da pentru ca animalele o fac doar de nevoie ca sa zic asa...in fine simt si ele o placere credthinking

| BoBBy a răspuns:

Mai e si delfinu, serios laughing

| danaiubitzik2006 a răspuns:

De placere nu. Singura fiinta care face dragoste poate happy

| annna a răspuns:

Nu este singurulwinking

| catalin188 a răspuns:

Nu. Si delfinu face sex pentru orgasm.

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Doar omul si delfinul...in rest celelalte fac doar de dragul de a avea mostenitori si de a capata statut de "sef" al haitei, grupului.etc

| Davidn97 a răspuns:

NU, nu numa omul are placeri de la sex.

| 123respiricumvrei a răspuns:

1 2 3 respiri cum vrei...

| 123respiricumvrei a răspuns:

1 2 3 respiri cum vrei

| markus_2330 a răspuns:

Din ccea ce se cunoaste pana acum despre celelalte animale s-ar parea ca delfinii mai au aceasta,, abilitate''.