| silver19 a întrebat:

De ce se comporta asa cu mine? sunt amic cu o fata si cam de fiecare data ma cheama pe afara, vorbim cand suntem amandoi, dar cand ne mai intalnim si cu altcineva de exemplu parca ma simt in plus tot timpu, e indiferenta cu mine si nu inteleg de ce...nu ma baga mai deloc in seama si ma enerveaza comportamentu ei, am incercat sa fiu si eu asa dar n-a mers, ce-as putea sa mai fac ca sa-si dea seama? ar trebui sa rup legatura cu ea o perioada? Ms

Răspuns Câştigător
| master_7023 a răspuns:

Man proabil ca voi vorbiti cam des si mult si ea vrea sa discute si cu altcineva si de aceea probabil e indiferenta la aparitia altcuiva...

6 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Frate sincer iti spun cand te mai cheama afara si esti decat u cu ea fa-ti curaj si intreab-o ce are cu tine de nu te mai baga in seama cand sunteti cu altcineva si explica-i cum te simti u cand mai sunteti cu alte persoane. bafta si ai grija de tine frate

| GdX a răspuns:

Isi bate joc de tine omule? Cati ani ai? Nu ai citit fetele? Majoritatea sunt asa, iti spun din proprie experienta, este foarte greu sa gasesti o fata care sa fie de incredere. Majoritatea te folosesc si atat.

| ClaraZ a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea? Ea iti poate oferi adevaratul raspuns happy

| wanda a răspuns:

Ma! te place! e asa greu de inteles? e foarte rusinoasa in prezenta altor persoane.cand sunteti singuri intreab-o de ce se poarta asa, nu are de ce sa se supere

| curios_3782 a răspuns:

Cred ca te place blushing big grin... fa-ti curaj si vorbiti happy

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

E clar ca te place. dar nu vrea sa arate asta si in fata altor persoane... e de ajuns ca saraca fata se straduieste din rasputeri sa faca asta si sa o vezi tu! nu si altii! de aia te ignora cand mai e cu cineva.si nai de ce sa rupi legatura cu ea.ar trebui sa discutati si daca si tu o placi... poate iese ceva! sper ca te-am ajutat. pupkiss