| RAY a întrebat:

De ce sunt unele fete atat de rusinoase cand vine vorba de sex? Cica e ceva scarbos, joaca teatru sau sunt frigide?

33 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fac pe proastele

| darrio2007 a răspuns:

Joaca teatru. Sau inca nu au facut sex.

| RAY explică:

Nu man, aia isi spune partea reptileana din creier care vede vagine cand vede sexul opus

| RAY explică:

Rasistule,alea sunt din rasa mea superioara, aeriana

| Drimmero a răspuns:

Ipocrizia e prea mare!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu le este rusine, joaca teatru.

| Hammurabi a răspuns:

Fă o excepție te rog și pentru blondele cu țâțe mari și am să votez cu partidul tău. laughing

| alina2k18 a răspuns:

Teatru de... copiiwinking

| Nemessys a răspuns:

Pentru ca ele asa au fost educate de la parinti, ca sexul este ceva rusinos, de care nu ar trebui sa se vorbeasca. Asa este cand traiesti intr-o societate care incare mai sunt persoane cu mentalitate invechita, care culmea, o dau si mai departe, la generatiile viitoare. Unei fete mai open minded si cu mentalitate de prezent, nu o sa-i fie rusine sa vorbeasca despre asa ceva. Hai sa zicem ca poate o sa-i fie, insa cu o persoana pe care abia a cunoscut-o. Sunt destul de multe care in societate sunt sfinte si se inrosesc la fata cand aud de,, penis" dar acasa, isi freaca zona intima toata ziua.

| mi25 a răspuns:

Nu stiu ce-i bun. Nu ma refer numai la placere, ci si pentru sanatate.

| Justme1997 a răspuns:

Depinde daca se rușinează cand intreba un strain, cineva pe care nu il cunoaste bine sau o prietena/ iubitul. Daca ii e rusine sa vorbeasca cu iubitul de sex e proasta laughing dar cred ca e normal sa nu răspunzi daca nu il cunosti bine pe cel ce întreabă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiureli. Se simt obiecte sexuale, de aia. Nu e frumos.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar sexul reprezinta o valoare foarte mare pentru ele

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Valoare pe naiba. Punete numa in locul unei femei, sa stii ca la fiecare contact poti sa ai burtã. Sunt doar selective

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Te protejezi man,da man ma pun,ar fi super sa fac sex non stop si sa ma imbogatesc din asta,asa trebuie sa ma prefac sa accept un santaj, vrei sex trebuie sa ma iubesti, sa imi faci pe plac, bla, bla e santaj man

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu Nu cred in iubire dinaia din filme. Normal ar fi sa te iubeasca ea, si tu mai putin.sa-ti facã ea pe plac prin sex. Asta e ideea.
Santajul ãla nu se opreste niciodata, ar fi frumos sa se opreasca Dar trebuie sa-i rezistam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

NU, pentru multe fete sexul este o metoda pentru as-i intari pozitia sociala, nu placere. Intr-adevar sunt si care fac din placere dar numarul lor e mai mic

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit de standarde double? De aia joacă teatru, depinde cine vorbeşte cu elementary şi dacă au ele vreun interes cu respectivul sau nu. Evident, cu tine "băiet bun" nu au nick in interes... să fi fost altul arogant în locul tău, unul pearl care îl visează ele noaptea, de-abia arts aştepta să vină discuția.

| wpetterssone a răspuns:

Sunt și fete sunt și băieți, care deși au o vârstă matură nu se simt pregătiți pentru a face sex.

| mihaicelsfant a răspuns:

Asta depinde si de ea. de obicei teatru

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mai mult joacă teatru.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Puține sunt frigide.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Probabil le este frica de "opinia publica". Daca o fata ii zice cuiva ca ii place sexul, acel "cuiva" poate sa-i zica asta si altuia, si acel altuia si altcuiva si altcuiva si tot asa pana lumea care o cunoaste pe fata o s-o eticheteze drept c*rva.

| gabriielaaa a răspuns:

Pentru că educația pe care am primit-o ne spune că e rusinos si indecet să vorbim despre asta. Eu una nu-s de acord. Dacă sar informa mai usor...

| lilianaadelina a răspuns:

Teatru ieftin, boss

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Cam asa e

| lilianaadelina a răspuns (pentru RAY):

Exact,tocmai d-am zis, ca stiu genul asta de mironosite

| RAY explică (pentru lilianaadelina):

Ofera sex pentru o relatie

| deadhoe a răspuns:

Eu nu sunt

| RAY explică (pentru deadhoe):

Nu esti wow

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Nici tu

| RAY explică (pentru deadhoe):

Nici eu ce anume?