| Awesom a întrebat:

De ce sunt unele fete sunt atat de timide si fac pe neprihanitele rusinoase cand vine vorba de sex? Totusi sexul e un lucru banal daca esti destept faci daca nu nu.

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Sunt fete mai, dar nu toate sunt asa. nu vreau sa par vreun misogin sau ceva. pur si simplu. a, si inca o chestie. la nickname-ul tau, lipseste un,, e''. scuza-ma, dar n-am putut sa ma abtin, salut!

| Awesom explică (pentru SamSon):

Prietene asa mi-am scris nickname-ul nu vroiam sa aiba e -ul la sfarsit.

| SamSon a răspuns (pentru Awesom):

Ti-am spus, fara ofense. nu m-am putut abtine. scuze laughing. Noroc.

| SerafimHD a răspuns:

Sexul este practicat la peste 16 ani! cel putin! sper sa deduci motivul

| SageKid a răspuns:

Simplu:fetele nu vor sa para ca vor sex(majoritatea):deci ele tin la imaginea aia neprihanita si daca totusi e cazul sa se intample, vor sa para o intamplare.Adica,daca tot e la el acasa, si...el vrea, de ca sa nu.

| MemeGame9 a răspuns:

Sa nu ne crezi.laughing Serios acum parem ca suntem finute si nu vrem dar totusi daca pana la urma se intampla dam dovada de pricepere si de indemanare laughing