| sebastian_7562 a întrebat:

De ce toate femeile frumoase sunt cu barbati urati, iar toate femeile urate sunt cu barbati "cuuul"? Sincer sa fiu trebuie sa ma gandesc bine daca e sa mi aduc aminte cand am vazut eu un cuplu in care amandoi sa fie aproape la fel de frumosi/urati... nu mi dati exemple gen: Angelina & Brad.etc...

Răspuns Câştigător
| cioko19 a răspuns:

Sunt de acord cu @Sebastian. Am observat si eu ca majoritatea cuplurilor sunt asa.Chiar nu imi pot explica thinking

19 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sigur unul din ei n-are bani extraordinar de multi? Ia verifica aspectul asta.

cami
| cami a răspuns:

Da' ia zi-ne si noua. Tu, din ce categorie faci partea? confused. din aia cu gagici frumoase? smug
Brad mi se pareee urat.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil pentru ca de obicei contrariile se atrag...

| carminaburana43 a răspuns:

Se mai intimpla, dar nu e regula generala... e vorba spun eu dupa experienta pe care o am, ca nu frumusetea conteaza ci ce poti primi sentimental si sexual de la celalalt.Compatibilitatea sentimentala...si sau sexuala joaca un rol enorm.(Poate uneori si baniihappy

| sylver69 a răspuns:

Nu toata lumea vede doar exteriorul... e ca la un mar : roshu frumos pe dinafara si inauntru putred...sec,amar...

| madutz90 a răspuns:

Sebastian...sunt si exceptii.de exemplu: eu si prietenul meu.Suntem amandoi frumosi... fara falsa modestielaughing :*

| Andraa_3088 a răspuns:

Poate pentru ca se completeaza unul pe celalalt. Unul este frumos, celalalt inteligent :p

| danutza a răspuns:

Nu tot timpul e asa sunt niste cupluri f invidiate smug

| alexuzha a răspuns:

Nimeni nu ye perfect fiecare are defecte... si sa stii ca nu ye cum spui tu fetele frumoase sunt cu baieti la fel de frumosi eu cunosc o gramada de cupluri de genul asta...mai sunt si excepti cu cupluri cu fata frumoasa si baiatul mau uratel pentru ca baiatul are bani si fata nu...

| emy a răspuns:

Probabil, fiindca, din fercire, mai exista oameni care pun pret mai mult pe frumusetea interioara a partenerului/partenerei, care este cea mai importanta.Caci dgeaba un om arata bine din punct de vedere fizic, si are un caracter infect.La ce ajuta? la nimic. Tu ce zici? Nu am dreptate?

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Poate ca femeile sunt frumoase cu gura inchisabig grin... iar cele urate sunt mai inteligente si au un interior mai frumos:d parerea meahappy

| mariutza a răspuns:

Da. am obs si eu...

| sTeFaN. a răspuns:

Chiar nu imi explic de cethinking e foarte buna intrebarea

| alma a răspuns:

Buna, pentru ca acele perechi sau unul dintre ei pune mai mult pret pe frumusetea interioara decat pe cea exterioara.Pa

| Ianaaable a răspuns:

Fiecare cu ce-i place.

Is de acord cu ely. poate persoanele alea "urate" sunt ft frumoase in interior si pana la urma asta conteaza cel mai multhappy

| sebastian_7562 explică:

Te inseli. exista duzine de oameni care sunt "aproape" de perfectiune...ma refer atat fizic smugsmug cat si psihic... asta ca sa-mi demonstrez modestia de care dau dovada zi de zi...laughing) ceva stii tu acolo... ma intreb cum arata cuplul din care faci tu parte...sau vei face... cius

| sebastian_7562 explică:

Eu fac parte din categ. cu fete pe aceeasi lungime de unda cu mine. de aici intelegi ce vrei. daca ma cun iti vei da seama. bravo cioko19 pentru fundita. o meriti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici pot spune ca madutz90 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta asa este. In majoritatea cazurilor unul dintre parteneri este cel frumos. de ce? pentru ca un baiat frumos foc va prefera o fata mai putin frumoasa din simplul motiv ca aceasta nu este atat de dorita de toti baietii pe care ii intalneste, el neavand crize de gelozie si nemaigandindu`se atat la posibilitatea ca partenera l`ar putea insela. big grinbatting eyelashes