| TuPeistU a întrebat:

De ce trebuie adminii sa stearga intrebarile noastre, adica nu traim intr-o tara DEMOCRATA cu dreptul la libera exprimare?

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Asa cum aceasta tara mirifica si DEMOCRATA are anumite legi pe care daca le incalci,(teoretic) trebuie sa platesti sau chiar sa fii pedepsit cu privarea de libertate, asa si acest site TPU se conduce dupa anumite reguli scrise aici mai sus la intrebari frecvente, pe care daca nu le respecti, esti tratat ca atare. Acum ai inteles? Libera exprimare este atat timp cat nu deranjeaza pe alt cetatean cu aceleasi drepturi ca si tine. Si da, stiu ca esti roman si intelegi ce vrei tu prin democratie, de altfel si in tara noastra totul merge ca pe roate...

2 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Buna!

Ar fi haos daca nu sar sterge asceste intrebari aiureastraight face...

| SexGirl1921 a răspuns:

Libera exprima este ingrajduita de reguli