| Awesom a întrebat:

Am si eu o intrebare big grine ce TPU se aseamana cu CNA? Pentru ca adminii iti sterg raspunsurile sau intrebarile care nu le plac.Nu cumva este incalcat dreptul la libera exprimare?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu care nu le plac.Ci intrebarile care incarca regulamentul. Daca nu stiai ca exista un regulament.Si,da,sunt raportate si de bizari, asa cum ti s-a mai raspuns.

| Wøodenpints a răspuns:

Naah, nu cred asta.

http://imgur.com/lVU3w7I

| AtateaConditii a răspuns:

E mai bine asa, decat sa nu faca nimic. Oricum nu cred ca erau intrebari si raspunsuri folositoare cele sterse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebările/răspunsurile sunt raportate de anumiţi bizari de pe site-ul ăsta, iar administratorii nu cred că stau prea mult să verifice materialul în cauză şi-l elimină din prima.

| Editocroci a răspuns:

Da, este încălcat dreptul la liberă exprimare de niște zevzeci.