| AdioTPU a întrebat:

De ce unele femei sunt geloase dacă îsi prind soțul sau partenerul îmbrățișați cu o alta?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca sunt nesigure pe ele iar dacă fata care se imbratiseaza cu soțul e mai frumoasa ca ele e nasol

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Adica n-ar trebui sa fie?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mersi frate respect

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deoarece ai un comportament imoral față de sotia ta, tu cu sotia ta formezi o familie nu cu una de pe strada pe care o cunosti de 5 minute, ca ce chestie o imbratisezi tu ca barbat, la fel ai fi si tu de gelos daca prietena sau sotia ta sa r imbratisa cu alti barbati pe care i cunoaste.

| Violleta2022 a răspuns:

Tot din acelasi motiv pentru care si barbatii sunt gelosi si fac spume de draci, cand isi prind sotia sau iubita cu altul!

| Mosotti a răspuns:

Ptr ca exista in inconstient o frica ca-si pierde parteneru care aduce resurse familiei, de acolo vine, tot din ancestral.

| Freya1 a răspuns:

Pai cred ca e logic cumva.Atata tip cât persoana respectiva nu e o ruda de ce ar avea apropieri de genul?

Răspuns utilizator avertizat
| Carbit9669 a răspuns:

Sunt gelozate dar e valabil si la barbati stiu caz(Nu eu) in care de gelozie i-a aplicat o lovitura in care au fost incluse metacarpienele 1 si 2 si s-a terminat urat rau de tot