| tzepi19 a întrebat:

De ce unele fete la primul contat sexual sunt un pic mai timide dar ele de fapt nu mai sunt virgine dar la fiecare baiat sunt timide din ce cauza eu nu inteleg?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu inseamna ca,daca o fata nu mai e virgina,e si indrazneata.E posibil sa fie caracterul ei asa, oricum, cu orice nou partener e o experienta noua.Nu ti se pare ceva normal sa aiba nelinistile si inhibitiile ei? Tu cand mergi undeva unde nu stii,cand cunosti o gasca noua,cand mergi la un party unde nu stii pe nimeni, esti degajat? Asa si ea, nu stie si e timida la inceput. Logic.

5 răspunsuri:
| Summer a răspuns:

Pt ca e o experienta noua, nu stie cum va fi, daca va fi bine, pentru ca are emotii, pentru ca orice baiat in viata unei fete conteaza mai ales daca se ajunge pana aici, nu oricine trebuie sa ajunga in patul unei fete!

| simona223 a răspuns:

Probabil nu stie placerile tale sau crede ca nu o sa-ti placa corpul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă nu vor să își nemulțumească iubitul. Probabil că nu știu ce le place iubitului și nu încep în forță să spun așa. În timp vor descoperi și va deveni apă de ploaie. 5 degete avem la o mână, toate-s diferite. La fel și băieții și preferințele lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si tu ce-ai dorii sa-ti zica, mama ce mi-ai tras-o? ai grija sa nu intalnesti vreuna care dupa al 5-lea numar sa-ti dea omoru dracu ca nu ai satisfacut-o

| bloodyanonima a răspuns:

Probabil pentru ca au "emotii"...vor sa se simta ele bine, dat se gandesc si la parerea baiatului de dupa actul sexual.