| MaiaGeorgy a întrebat:

De ce unii baieti au parerea ca daca saruta o fata, gata au si cucerit-o? (mai ales cand acea fata e mai timida )

Răspuns Câştigător
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Sunt ei mai tupeisti si gata daca o saruta e cucerita, au iluzii.
Sunt afemeiati laughing

| MaiaGeorgy explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Exact ..sunt afemeiati ..si nu stiu dar prea cred ca pot avea fiecare fata..desi intr-adevar sunt frumosilaughing

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru MaiaGeorgy):

Pot fi frumosi daca sunt prosti sau nu stiu vorbi frumos cu o fata.

| MaiaGeorgy explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Sa stii..deci unii sunt de-a dreptul badarani laughing...dar mai sunt aceia atat de frumosi care spun acealeasi "texte" tuturor fetelor(si pe fb, si face2face,nu conteaza)..si care uita ca au o iubita acasa..deci pe acestia chiar nu-i inteleg...

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru MaiaGeorgy):

Sunt in calduri astia laughing

| MaiaGeorgy explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Daalaughing ..si stii ce e culmea? ca tot ei se dau la o fata.ei avand o iubita. ..si fata la care s-a dat e considerata "curva" ..desi ea nici nu stia ca baiatu are iubita..pff..curvarii astialaughing

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru MaiaGeorgy):

Poate si fetelor le place laughing

| MaiaGeorgy explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Poate laughing ..acu serios..afemeiatii is cei mai frumosi.din pacatelaughing

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru MaiaGeorgy):

Daa laughingrolling on the floor

29 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca altfel nu s-ar lasa sarutata. De ce ai face schimb se saliva cu oricine?!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Din intrebarea ta am impresia ca va credeti mai bune decat baietii, deci voi de ce aveti parerea ca daca sunteti fete sunteti mai bune? Ai?

| MaiaGeorgy explică (pentru AlexanderAdrian):

Nici vorba de asa cevalaughing.dar ma refer la baietii mai "afemeiati" ..care gata, daca saruta o fata au impresia gresita ca au si vrajit-o happy

| RAY a răspuns:

Sarutul e inceputul spre sex desi cam da e un pas /la cimpanzei e mirositul vaginului na noi suntem mai evoluati

| zurick a răspuns:

Toți ne înșelăm cu o iluzie, n-au și ei voie? happy Eh poate uneori și din cauza mândriei.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Poate pornesc de la premisa ca acea fata nu e o parasuta care se linge cu toti.

| HueyFreeman a răspuns:

Sa inteleg ca tu iti dai limbi cu cine ai chef?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o fata ar trebui sa se lase sarutata doar de baiatul care a reusit sa o cucereasca. Daca oricine reuseste sa o sarute in scurt timp inseamna ca ori e curva, ori e beata, ori e proasta.

| DanielVălean a răspuns:

Unii se dau mari stii cum e cu baietii din ziua de azi toti se dau smecheri si nu stiu ce.

| djdani2010 a răspuns:

Daca fata a stat si nu a reactionat in niciun fel, iti dai seama ca si fetei ii place de baiat happy

| MaiaGeorgy explică (pentru djdani2010):

Dar daca fata e mai timida..si pur si simplu a fost luat-a prin surpindere? big grin..si de ce baiatul face asa ceva cu o fata, cand are alta iubita? si mai ales. fata sarutata nici nu stia de iubita, dar a aflat de la altcineva.

| Cupcake a răspuns:

Crede-ma ca realizeaza si ei ca nu au cucerit o fata doar sarutand-o, doar ca au orgoliul prea mare ca sa recunoasca asta, asa ca prefera sa ramana cu impresia ca au cucerit-o. Baietii realizeaza mult mai multe lucruri decat ne imaginam noi, doar ca ascund asta foarte bine.

| Gabriela1313 a răspuns:

Presupun ca pentru tine un sarut nu inseamna absolut nimic, ei bine pentru unii baieti are o anumita insemnatate. E dovada victoriei lor fata de respectiva fata ...asta pana sa treaca la urmatorul pas.

| MaiaGeorgy explică (pentru Gabriela1313):

Nu ca nu inseamna nimic...si nu ma refer la toti baietii..ci la acei afemeiati..care daca saruta o fata, de exemplu mai timida..ca asa sunt eu..gata au impresia ca au si cucerit-o.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Gabriela1313):

Sexulet?

| Gabriela1313 a răspuns (pentru MaiaGeorgy):

Nu ai cum sa ii schimbi, asta e personalitatea lor. Incearca sa te feresti de ei. Alege baietii mai timizi. Sunt mai simpatici ^.^

| MaiaGeorgy explică (pentru Gabriela1313):

Pai mi-a palcut de un coleg de clasa.un mut in toata regula laughing si nu stiu.dar am o bafta, de dau ori de muti.ori de afemaiati..si mai bine raman singlelaughing

| Gabriela1313 a răspuns (pentru MaiaGeorgy):

Nu e o optiune foarte rea laughing. Totusi poate saracul mut era mult prea timid. Sunt persoane care au nevoie mai intai sa vada ca pot avea incredere in tine. Daca vrei sa "cuceresti" un baiat timid iti recomand sa incerci mai intai sa ii fii prietena, sa ii castigi increderea.

| MaiaGeorgy explică (pentru Gabriela1313):

Ok.oricum e in clasa cu mn...si se pare ca ma cam place..si eu la fel big grin.dar o incercat si niste colegi sa-l faca sa vb cu mn..ca na, si eu sunt mai timida.dar baiatu e culmea, pur si simplu "muteste" in preajma mealaughing

| George3412 a răspuns:

Lol

| numauitaoricesevaintampla a răspuns:

Baietii din ziua de azi ce sa le faci in capul lor daca spun 2 vorbe toate sunt lesinate langa ei