| sunnyday6 a întrebat:

De ce unii barbati se simt intimidati de femeile frumoase?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Cei din jurul lor le fac sa fie arogante, ca se uita la ele ca la zeite doar pentru ca sunt frumoase in opinia lor.
DAR, te asigur ca nu toate femeile frumoase sunt proaste sau arogante. Cateva sunt efectiv prea destepte pentru a fi arogante.

Evident ca nu au niciun merit, normal ca sunt tot fiinte umane. Tocmai de asta nu cred in "frica" de a le aborda.

36 răspunsuri:
| sunnyday6 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Curva adica? Pe bune, chiar vreau sa inteleg motivul pentru care isi permit

| sunnyday6 explică (pentru raMLesS):

Uneori chiar si pe gurawinking Cu totii ne...

| sunnyday6 explică (pentru sjjsjeieidnfnsksksks):

Ce e mai important, fata sau corpul dupa tine

| sunnyday6 explică (pentru Plato):

Exact! Bine ai zis-o. Deci problema e la barbati ca le ridica mingea la fileu! Imi pare rau ca se creeaza astfel de comportamente toxice, arogante, doar pentru ca anumite persoane interpreteaza ca slabiciune modul in care sunt privite de alti oameni...

| Plato a răspuns (pentru raMLesS):

Pedofilii nu mai au treaba cu mine de ceva vreme.
Nu mi-e frica sa fiu judecat, departe de mine gandul. Nu ma afecteaza pe mine parerile multimii.
Insa, nefiind retea de socializare... prefer sa nu. Aici sunt doar user.
Pana la urma, ce relevanta are? Cu ce ajuta ceva sau pe cineva poza mea?

| raMLesS a răspuns (pentru Plato):

Pe mine, vreau sa-mi vad idolul