| Houselaurie a întrebat:

De ce vor toate fetele ca baietii sa aiba masina si bani?

Răspuns Câştigător
| SinisterApple a răspuns:

Pai uite aici. Sunt un baiat si cam stiu de ce. Adica, aici nu vorbim de majoritatea fetelor. Vor sa aiba stabilitate. Ce nu isi pot permite, sa le cumpere sotii/prietenii. Sau si mai rau, sa le cumpere tot ce vor. Odata ce nu mai ai bani, cel mai probabil te lasa, dar asta e viata, incearca sa gasesti si fata potrivita.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa sa profite de ei si sa nu munceasca (acele fete sunt considerate carpe, panarame, curve, alimanii, etc)

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru că vor egalitate doar în drepturi, nu şi în obligaţii şi responsabilităţi.
Prin urmare, responsabilitatea de a munci, de a câştiga bani şi de a se întreţine şi distra pe banii lor, dă naşpa pentru ele. Vrei să-şi rupă unghiile?
Asta e! Curve materialiste sunt peste tot. Nu e imposibil să găseşti şi care nu gândesc numai aşa. Toate gândesc aşa şi toate vor să se umple de bani fără să mişte un pai şi să facă "iubiţel" cât mai multe. DAR, unele nu gândesc NUMAI aşa, iar pe-alea trebuie' să le cauţi.
Reţeta succesului? Răbdarea!
Salut.

| Razvan a răspuns:

Ca să le poată întreţine curu la sală. Şi mai prost e ăla care o face de o mie de ori decât tipa care profită

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Trebuie mentionat ca nu toate fetele sunt asa. Mie, personal, nu imi pasa de toate aceste lucruri. Tot ce caut si am cautat vreodata intr-un baiat au fost sinceritatea, sensibilitatea si sentimente adevarate.

| wildthing a răspuns:

Tu chiar crezi ca o sa-ti raspunda vreuna sincer? Vor poza toate in fecioare neprihanite, pentru care singurul lucru care conteaza este "dragostea". Crezi ca va recunoaste vreuna ca e o bagaboanta materialista? Pe de alta parte...asta e, daca esti student la politehnica, stai la camin sau faci naveta cu metroul, te multumesti cu alea grase si urate, care nu-si permit sa ridice pretentii.

| baru a răspuns:

Sall. Deoarece, dragostea trece prin stomac. Nu vreau sa vorbesc urat, dar---- daca nu ai bani, puti a prost. Pa!

| Lovely a răspuns:

De ce vor baietii ca fetele sa aiba sanii mari, picioare lungi. etc!?

| GenEu a răspuns:

Pentru ca sunt prea materialiste (unele), exista si alte fete care sunt tot materialiste dar, materialiste in dragoste.

Răspuns utilizator avertizat
| Papusik_4304 a răspuns:

Depinde de fete ca nu toate sunt la fel dar majoritatea km da. pai masini ca sa nu le doara picioarele cand merg pe tocuri. si bani pentru o viata lejera. bijuterii etc. dar toate depind de la fata la fata tonguetongue:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care vor masina si bani sunt materialiste, din pacate majoritatea sunt asa si cand gasesc pe vreunul cu bani zic ca a dat norocul peste ele, mai ales daca baiatul respectiv pune suflet pentru ele.Materialistele sunt de fapt fetele frumoase si nu numai, vezi doamne la frumusetea lor nu ori fi ele proaste sa stea cu unul care nu are bani chiar daca este sincer.Pt ele, pe primul loc nu este caracterul.Sunt satul de genul acesta de fete.straight face

| dodel a răspuns:

Pentru ca sunt niste curve materialistewinking...