| 2NE1cl a întrebat:

De ce baietii vor ca fetele sa aiba sanii si fundul mare?

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Buna,pai unii baieti se uita doar pe exterior nu si in interiorul femeii

Sper ca te-am ajutat
Paaa

11 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

De mere verzi.

| Vladuthz a răspuns:

Pentru ca din punct de vedere biologic de asta sunt atrasi masculii, de asta se imperecheaza cu o femela, datorita faptului ca sunt atrasi de fizicul ei, cur, sani, picioare, piele fina etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să se poată da mari în faţa amicilor cu " bunăciunea agăţată ".

| LaNaibaa a răspuns:

Ca sa aiba ce sa pipaie.

| Wihox a răspuns:

Fundul mare sa il aiba maicata laughing eu vreau fund bombat nu MARE. si sani nu sa fie mare sa nu atarne si sa fie si ei bombati in fata big grin pentru ca asa ne place noua

| Wihox a răspuns (pentru Wihox):

Sa nu fie mari * scuze ca nu am vazut

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pentru ca. oricat de cuminte si sincer si nu stiu cum este baiatul..masculii tot masculihappy na, parerea mea plus ca am si vazut astawinking

| Cosmin619 a răspuns:

Ca vor jucarii naturale de calitate laughing

| Mark3399 a răspuns:

Pt ca unii baieti, ca si mine de altfel vor sa aiba ce vedea la o fata tongue