| ItsKareeeen a întrebat:

De ceva timp,am cam făcut-o singură dacă știți ce zic,iar de fiecare dată când îmi vine menstruația, aceasta este roșie-maronie, este vreo legătură?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e culoarea ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dereglari hormonale pe care orice fată femeie le are chiar si acelea care fac sex nonstop

| Violleta2022 a răspuns:

Si cum am putea stii noi, ce ai facut tu singura?
Poate ne expici aici tot ce ai facut, daca vrei totusi un raspuns de la noi.

| Goete a răspuns:

Daca o faci singura la apus de soare e normal.
Daca o faci la rasaritul soarelui va fi mai galbena
Si daca o faci noaptea, va fi neagra.

| loadingusername99 a răspuns:

Hello girl! Niciun fel de problema!
Culoare maro/rosu inchis/rosu deschis semnfica inceputul menstruatiei. Iar rosu inchis/deschis zilele abundente ale menstruatiei.
Nu are niciun fel de legatura cu ce spui tu! Pupici!