| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme, cand ma duc in clasa la verisoara mea, care este pe acelasi hol cu mine, in clasa ei este un baiat, care, de fiecare data cand ma duc la ea, ma priveste incontinuu, de parca nu ar mai vrea sa isi ia ochii dupa mine, iar cand ma uit la el, isi schimba repede privirea in alta parte. Vorbeste si se comporta foarte frumos cu mine. Acum cateva zile, i-am dat oracolul sa mi-l completeze. El nu are prietena, din cate stiu eu, ca asa mi-a raspuns la o intrebare de acolo, care suna cam asa :,, Ai prieten/a?"; si mai la fiecare intrebare de-a mea, imi punea la fiecare raspuns de-al lui,,:X". De obicei, la intrebarile cu id-ul si nr de telefon, nu ti le dau nimeni (mai ales la cel cu telefonul), iar el mi-a lasat si nr lui, si id-ul. Mai nou, am aflat ca ieri si-a facut o prietena, nu una chir asa de draguta, si numai eu cred asta, iar cand ma vede, nu inceteaza sa faca acelasi lucru, dar eu nici macar nu ma uit la el, asa cum faceam inainte. Eu cred ca face asta doar ca sa ma faca geloasa. Voi ce sfat imi dati? Sincer. (si mie imi cam place de el big grin)

4 răspunsuri:
| aryana_4212 a răspuns:

Probabil vrea sa te faca geloasa pentru ati vedea reactia ta.Fai si tu un pic de avans si ia-l langa tine

| carlutza1001 a răspuns:

E clar ca simte ceva pentru tine, doar ca poate asteapta sa faci si tu un pas, sa ii dai niste semne ce il placi. daca vrei sa fii cu el, intra pe el pe mess, da-i cate un sms din cand in cand si astfel o sa-si dea seama. daca te place cu adevarat, se va desparti de fata cu care e si va fi numai al taulaughing mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te lace si probabil sa te faca geloasa sau asa face cu toate pe care le vede adica.na. cauta una buna cum s-ar zicelaughing
dar intrebarea asta cred ca ai mai pus-o d emuulte ori pana acum am observat

| Despot a răspuns:

Buna.
Pai sincer cred ca facut asta doar ca sa te faca geloasa, nu-i arata ca esti geloasa, continua sa discuti cu el, baga-te cu el in seama, gaseste puncte in comun cu el, pune-i intrebari, si incearca sa-l faci sa vada ca tipa cu care s-a combinat nu e ok pentru el si ca tu ai fi ideala! Daca il placi, nu renunta la el doar din simplul fapt ca are iubita.